MMP - Merčendaizingo, Marketingo Paslaugos

 

Kaip paskatinti, kad pirkėjo krepšelyje atsirastų Jūsų siūloma prekė?

Rinkodaros specialistai imasi įvarių psichologinių ir vadybinių gudrybių, kad pirkėjas, atėjęs nusipirkti pieno į prekybos centrą, namo grįžtų su pilnu maišu pirkinių. Tyrimai rodo, kad kas trečias sprendimas pirkti yra priimamas impulsyviai, pačioje prekybos vietoje, o daugiau nei pusė mūsų krepšeliuose atsirandančių pirkinių yra iš anksto neplanuoti.

Kuo patrauklesnis ir kuo labiau matomas bus produktas, tuo didesnė tikimybė, kad jis bus nupirktas.

O Jūs ar žinote, kad net labai ribotame lentynos plote galima sumaniai ir strategiškai išdėlioti prekes bei užtikrinti maksimalų klientų poreikių patenkinimą bei pasiekti aukštus pardavimų rezultatus?

UAB "Prekių priežiūros ir rinkodaros paslaugos" specializuojasi prekių priežiūros srityje prekybos centruose, vaistinėse, kosmetikos, ūkinių prekių parduotuvėse, degalinėse. Mes visada pasiruošę talkinti ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Manome, kad kokybiškai atliktas darbas - pati geriausia reklama.

Turite klausimų, minčių ar rūpesčių dėl savo prekių? Susisiekime! Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. mob. +370 67 622 622